444 5 591

Menü

PROJE ORTAKLARI

AGS Grup Tarihçesi

2008 yılında kurulan AGS GRUP İnşaat, kısa zaman içerisinde üstün bir gayret ve özveri örneği göstererek,  başarılı projelere imza atmıştır.

 

AGS GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı gösteren, çalışanlarına değer veren ve aile gibi olmayı benimseyen bir firma olmuştur. 6 yılda; toplam 30.000 metrekarenin üzerinde, 10 adet projede,  674 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

 

Firma ortaklarının yarım asrın üzerinde ki deneyimi ile Pendik/Kurtköy’de; Huzur Sitesi, Franko Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Sitesi, Gözde Sitesi, Yonca Sitesi ve Kızılay Apartmanı ile birlikte, Armutlu;  Çınardere Sitesi ve Rize / İslampaşa Evleri, Fener Evleri projelerini, başarılı bir şekilde sahiplerine teslim etmiştir.

 

AGS GRUP gerçekleştirdiği projelerde yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaracak, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak, sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firma proje üretimi konusunda toplumun aile yapısı, ortak ahlak kuralları ve sosyal yaşam standartlarını ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği bölgelerde farklılık oluşturmayı ve ilk tercih olabilmeyi başarmaktadır.

 

MY Grup Tarihçesi

1945 yılında Beyoğlu Kasımpaşa bölgesinde inşaat işine başlayan Dursun Ali Yılmaz 1985 yılına kadar Kasımpaşa bölgesinde inşaat işlerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. 1985 yılında bu bayrağı oğlu Muhammet Yılmaz devralmış ve Muhammet Yılmaz Grup İnşaat olarak yoluna devam etmiştir. 20 yılı aşkın bir süre Kasımpaşa bölgesinde ağırlıklı olarak inşaat işine devam etti.

 

MY GRUP İstanbul’un birçok yerinde başta Beyoğlu olmak üzere, Şişli, Kâğıthane, Bahçelievler, Şirinevler ve Pendik bölgesi İstanbul dışında ise Yalova ve Rize olmak üzere 5.000’ini aşkın Konut ve Ticari alan yapmıştır.

 

MY GRUP olarak 2006 yılından itibaren projelerinin ağırlıklı kısmı Pendik bölgesinde yer almakdatır. Bu projeler Franco Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Evleri, Gözde Sitesi, Kızılay Sitesi, Huzur Sitesi, Yılmaz Sitesi, Çamlıbel Sitesi ve Yonca Sitesi sahiplerine teslim edilmiştir.

 

MY GRUP yarım asırlık bilgi ve tecrübesi ile ürettikleri yapılarda güven ve huzur inşa etmektedir. Gelecekte de İstanbul’un birçok yerinde yapmış oldukları yapılara yenilerini ekleyerek kentte yeni kimlikler oluşturmaya devam edecektir.

AGS Grup ve MY Grup'un Kurtköy'e hediyesi "VIP Kurtköy"

1945 yılına dayanan bir maziye sahip "MY Grup" ile 2008 yılında konut sektöründe inşaat işine başlayan "AGS Grup" birlikte gerçekleştirdikleri konut projelerine bir yenisini daha ekleyerek ve tamamen kendi öz sermayeleri ile VIP Kurtköy projesine başlanmıştır. Lüks segment markalı konut anlayışı ile üretilmesi planlanan VIP Kurtköy proje ortaklığı ileri ki yıllarda daha da büyüyerek markalı lüks projeler üretmeye devam edecektir.

SATIŞ OFİSİ / PROJE ALANI

Çamlık Mah. Piri Reis Cad. No:18 Kurtköy–Pendik/İST  T: 444 5 591   F: 0216 646 40 64

E: info@vipkurtkoy.com    W: www.vipkurtkoy.com