444 5 591

Menü

Kendi Evinizde Ömür Boyu Tatil VIP Kurtköy

 

Kurtköy’de 'Kendi Evinizde Ömür Boyu Tatil' sloganı ile hayata geçirilen Kurtköy’ün en donanımlı ve en nitelikli projesi VIP Kurtköy İstanbul'un yatırıma en uygun ve hızla gelişen ilçesi Pendik,Kurtköy Çamlık mevkiinde AGS Grup ile MY Grup inşaat tarafından yapımı hızla devam etmektedir.

 

2017 Mayıs Ayında Teslim

 

AGS Grup ve MY Grup İnşaat tarafından  30 / 01 / 2015 tarihinde yapımına başlanan VIP Kurtköy projesi'nin 2017 Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.

 

VIP Kurtköy projesini incelediğinizde beklentileriniz yükselecek. Kendinizi çok özel hissedeceksiniz. VIP Kurtköy projesi fark yaratan yaşam ayrılacağı ile hem sizin standartlarınız değişecek, hem Kurtköy'ün çehresi değişecek.

 

Vip Kurtköy'de Canınız Asla Sıkılmayacak

 

2 adet kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu, 2 adet Türk hamamı, 2 adet sauna, buhar odası, spa salonları, 2 adet fitness center, açık alan fitness, şelale ve su kanalları, açık alan çocuk oyun alanları, kapalı mekan çocuk oyun alanları, bilardo, masa tenisi , satranç, hobi odaları, çok amaçlı basketbol, futbol, voleybol sahası, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, açık alanda satranç keyfi, kamelyalar, açık ve kapalı otopark, eşsiz çevre ve peyzaj düzenlemesi, güvenlik, kamera sistemi, açık teras keyfi ile VIP Kurtköy'de yaşam standartlarınız çok yükselecek.

 

Mavi ve yeşil VIP Kurtköy'ün doğasında var.

 

VIP Kurtköy eşsiz peyzaj alanı ile kendinizi özgür, huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

 

 

Pendik Kurtköy Neden İstanbul'un Gözdesi

 

Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya kesinlikle izin verilmemesi Kurtköy'ü İstanbul'un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor. Bölgeye değer kazandıran her yeni proje ile sürekli gelişen Kurtköy, gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.

 

Kurtköy'ün bugün yalnızca İstanbul'un değil hayatın da merkezi olmasını sağlayan birçok etken bulunuyor.

 

- Hava ulaşımı, deniz ulaşımı, E-5 ve E-6 ulaşımı, tren ve Metro ulaşımı ile fark yaratan bölge

 

- Kurtköy'ün etrafı AVM ve eğlence merkezleri VİAPORT, VE BİR ÇOK AVM bulunuyor.

 

- Kurtköy adeta eğitim yuvası, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Doğa Koleji, Bilfen Koleji, Coşkun Koleji, Bahçeşehir Koleji ve birçok MEB Bakanlığı okulları ile yakın gelecekte açılacak Gedik Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri ile Kurtköy her düzeyde eğitim olanakları sunuyor.

 

Teknopark

 

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen yanında, yaklaşık 90 hektar üzerinde İTEP (İleri Teknoloji Endüstri Parkı) Projesi ile Kurtköy, Türkiye'nin teknoloji üssü olacak. Teknopark'ta Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu çerçevesinde birçok yerli ve yabancı marka bulunacak.

 

Fuar ve Kongre Merkezi

 

Avrupa'nın en büyük fuar alanlarından biri olacak fuar ve kongre merkezi, bölgenin adını tüm dünyaya duyuracak

 

 

PROJE HAKKINDA

SATIŞ OFİSİ / PROJE ALANI

Çamlık Mah. Piri Reis Cad. No:18 Kurtköy–Pendik/İST  T: 444 5 591   F: 0216 646 40 64

E: info@vipkurtkoy.com    W: www.vipkurtkoy.com