444 5 591

Menü

PROJE DETAYLARI

Her şey planlandı size sadece tadını çıkartmak kaldı...

Çok süratli bir şekilde inşa edilen, 2017 Mayıs ayında teslim edilecek olan VIP Kurtköy'de yaşama dair her şey düşünüldü. Lüks malzemeler kullanılarak hazırlanan sosyal yaşam alanlarında bayanlar, erkekler, çocuklar ve karma olmak üzere tam 4 yüzme havuzu inşa ediliyor. Çocuklarınızla birlikte yıllarca mutlu ve mesut bir hayatı VIP Kurtköy ayrıcalığı ile yaşamak için ev almadan önce mutlaka bir kere olsun VIP Kurtköy'ü yerinde görün. Kimlerle komşu olacağınızın bilgisini alın ve ailenizle birlikte yeni yaşam alanınızı seçin.

2.250 metrekare kapalı sosyal tesise sahip VIP Kurtköy’de birçok fırsat ve yeni bir yaşam sizi bekliyor. Manzara eşliğinde yapacağınız spor, kendinizi rahat hissedeceğiniz yüzme havuzları, günün tüm yorgunluğu atacağınız Türk hamamı ya da VIP Cafe ile burada kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Formda kalıp sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için, spor keyfini uzaklarda aramaya gerek yok. VIP Kurtköy size tüm imkanları sunuyor. Aydos’un temiz havası ile fitness salonu, yüzme havuzları, yürüyüş yolları, bisiklet yolu ve yapay şelaleler elinizin altında.

Kapalı ve açık yüzme havuzları sizi bekliyor. Yüzmek için yazı beklemeyin istedik. VIP Kurtköy, dışarıda kar yağarken bile bay ve bayan ayrı ayrı olmak üzere, 2 kapalı havuzuyla dışarısı soğukken bile, içeride sıcak bir ortam sunuyor. Her mevsim suyun tadını çıkartın.

Osmanlı kültürünün temsilcisi olan hamamlar; özellikle terleyen vücudun, bir bez ya da süngerle ovularak yıkanması sonucunda kan dolaşımını arttırarak insana rahatlık vermektedir. VIP Kurtköy’de bay ve bayanlara özel, kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok havuzu, soğuk oda

ve jakuzi bulunmaktadır.

Aydos ormanı ve müthiş manzarası ile seyir teraslarında keyifli anlar sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle mutlu anlar yaşayacağınız, dostlarınızla sıkı muhabbetler edeceğiniz, belki de kitabınızı alıp yazarın kaleminin tüm derinliklerini hissedeceğiniz bir an; VIP Kurtköy’ün seyir teraslarında…

Zamanın kıymetini bilen, sevdiklerine ve dostlarına değer verenlerin ortak buluşma noktası… VIP Cafe’de, günün yorgunluğunu ister bir fincan kahveyle atın, ister keyifli bir sohbetle… VIP Cafe’de aileniz ve dostlarınızla güzel vakit geçirirken, damak tadınıza uyacak bir şeyler mutlaka bulunur.

VIP Kurtköy’de 250 metrekare ve kreşe çevrilebilir alt yapıya sahip olan kapalı çocuk oyun alanı mevcuttur. Çeşitli aktiviteler ile çocuklarınızın hem gelişimine katkı sağlayacak, hem de eğlenceli zaman geçirmesine imkan verecek sıcak bir ortam oluşturulmuştur. Çocuklar için oyun zamanı başlıyor.

 

 

4.500 metrekarelik 3 katlı kapalı otoparka sahip projede, her daireye bir araçlık kapalı veya açık otopark alanı tahsis edilmiştir. Aracınızı ister kapalı, ister açık otoparkta güvenli bir şekilde bırakır, gözünüz arkada kalmadan evinizin yolunu tutarsınız.

SATIŞ OFİSİ / PROJE ALANI

Çamlık Mah. Piri Reis Cad. No:18 Kurtköy–Pendik/İST  T: 444 5 591   F: 0216 646 40 64

E: info@vipkurtkoy.com    W: www.vipkurtkoy.com